آخرین خبرها
خانه / دیدگاه و اهداف، اصول بنیادین و مرامنامه

دیدگاه و اهداف، اصول بنیادین و مرامنامه

آیین نامه تشکیلاتی سازمان ملی و میهنی ایران

از آنجایی که تشکیل سازمان ملی و میهنی ایران که از این به بعد به اختصار سازمان خوانده خواهد شد ، بدلیل وجود حکومت خودکامه ی جمهوری اسلامی ایران و تصمیم به براندازی آن بوده است ، و همانطور که آگاه هستیم ، بدون داشتن سازمانی تشکیلاتی که نظم بر آن حاکم باشد نمیتوان به نبرد با دشمن میهن رفت ... ادامه مطلب »

دیدگاه حقوق بشری سازمان ملی و میهنی ایران

ما در سازمان ملى و میهنى ایران معتقدیم که زندگی بدون رعب و وحشت و آزادی ادیان و آزادی بیان، کمترین حق هر شهروند میباشد و این گونه پایان دادن به حیات یک انسان را عملی غیرانسانی و ضدایرانی میدانیم. یادآور میشویم که این حاکمیت با زندانى کردن و اعدامهای سیاسی میخواهد هر چه بیشتر وحشت در میان مردم ایجاد ... ادامه مطلب »

دیدگاه و اهداف سازمان:

  دیدگاه و اهداف سازمان: سازمان ملی و میهنی ایران یک سازمان سیاسی که هوادار و معتقد به نظام سکولار به انتخاب مردم میباشد وهدف اصلی این سازمان در راستای  بازسازی ایران بر پایه یگانگی ملی، تمامیت ارضی و استقلال ایران با برقراری دموکراسی، مردمسالاری و احترام به حقوق بشر میباشد. ( لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید) ” دیدگاه ... ادامه مطلب »

مرامنامه سازمان ملی و میهنی

 ۱. حفظ تمامیت ارضی، یکپارچگی ایران و همبستگی ملی ایرانیان زیر پرچم سه رنگ شیر وخورشید نشان. ۲.اجرا اعلامیه جهانی حقوق بشر، کنوانسیونها و میثاقهای آن.  ۳. جدایی دین از سیاست همراه با حق آزادی همه ادیان و باورها. ۴ .برابری حق و حقوق کامل شهروندان ایرانی ، صرف نظر از قوم، نژاد، رنگ، اعتقادات مذهبی، سیاسی و فرهنگی. ۵ ... ادامه مطلب »

اساسنامه سازمان ملی میهنی ایران

مقدمه ماده ۱ ـ سازمان ملی میهنی ایران یک تشکیلات سیاسی میباشد که در این اساسنامه سازمان نامیده می‌شود از هواداران نظام سکولار به انتخاب مردم می باشد و به همین منظور سازماندهی پیکار رهایی و بازسازی ایران بر پایه یگانگی ملی و تمامیت ارضی و استقلال ایران و برقراری مردمسالاری و احترام به حقوق ‌بشر و میثاق‌های پیوست آن ... ادامه مطلب »

Translate »