آخرین خبرها
خانه / بیانیه ها،فراخوانها و اعلامیه ها / بیانیه های سازمان ملی ومیهنی

بیانیه های سازمان ملی ومیهنی

اول ماه مه، روز طبقه کارگر گرامی باد

آرم سازمان ملی و میهنی ایران

امسال کارگران ایران در شرایطی به استقبال اول ماه مه روز همبستگی طبقاتی خود می روند، که مدتی است تبلیغات رژیم اسلامی برای برگزاری مضحکه های انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شده است. اول ماه مه روز جهانی همبستگی طبقه کارگر است. کارگران ایران سالی سخت و دشوار و در همانحال سالی پر از اعتصاب ... ادامه مطلب »

Happy International Women’s Day March 8

Asal: Happy International Women’s Day March 8

National and Patriotic Iran political and human rights is an organization that strives to restore the lost rights of the people of Iran

And his open conflict with the government and radical religious fanatic Islamic Republic of Iran has announced.
You who read this statement I also know that you are human and humans and we ... ادامه مطلب »

حمایت از بانو بیات پناهجوى ایرانى در نروژ

حامیان حقوق بشر و حقوق زن در آستانه مسئولیت پذیری فردا صبح همگی فرودگاه اسلو درود بر هم میهنان عزیز به همیاری و انساندوستی شما نیاز مندیم بانو لیلا بیات پناهجوی ایرانی دیروز بصورت غیر منتظره جهت دیپورت دستگیر و فردا پنجشنبه نهم مارس با پرواز۹:۰۰ صبح به ایران فرستاده خواهد شد . قرار است این مادر بدون پسرش مانی ... ادامه مطلب »

بیانیه کمیسیون بانوان (سازمان ملی و میهنی ایران)

بیانیه کمیسیون بانوان (سازمان ملی و میهنی) ضمن تبریک این روز به زنان سرزمینمان و تمام زنان آزادی خواه و برابری طلب در سرتاسر جهان امروز برای ما بانوان ایرانی روزی است که  بهمراه خود الگوهای نخ نما و فرسوده ای را که قرنهای متمادی توسط حاکمان و دولتمردان فرهنگی و حکومتی بر پیکره پاک زنان سرزمین اهورایمان ، شلاق ... ادامه مطلب »

فراخوان جشن چهارشنبه سوری ۲۵۷۵ بنام ایران

‍ فراخوان جشن چهارشنبه سوری ۲۵۷۵ بنام ایران هم میهنان گرامی به سبب این دستینه به آگاهی شما می رسانیم که امسال بر خلاف سالهای پیش در جشن چهارشنبه سوری از خریدن و بکاربردن مواد آتش زا و خطرناک خودداری می کنیم و به پاس قدردانی از میراث بجامانده از نیاکانمان چهارشنبه سوری را به شیوه ایرانی آن برگزار خواهیم ... ادامه مطلب »

غرور و غیرت ملى، بیانیه حمایت از خوزستان

غیرت و غرور ملى ما ایرانیان.. . غیرت و غرور ملی در میان ما اقوام ایرانبان ساکن در استان خوزستان این قلب تپنده و براستی مادر آریا بوم بزرگ بویژه ایران کنونی، همان بازماندگان ازخیل مردان و زنانی هستیم که بیش از هشت سال درسخت ترین شرایط زیستی مقابل یورش دشمنان تا به دندان مسلح سرزمین مشترکمان ایستادگی کرده ایم . ... ادامه مطلب »

گرامیداشت ۲۹ اسفند ۱۳۲۹ ، روز ملی شدن صنعت نفت ایران

تاریخ معاصر ایران گواه است که «ملی شدن صنعت نفت» یکی از سازه های مهم در تعیین سرنوشت ایران و ملت ایران بوده است. ملی شدن صنعت نفت به تاریخ ۲۹ اسفند ماه ۱۳۲۹، نقطه عطفی در تاریخ سیاسی، اقتصادی ملت ایران برای پاسداری از سرمایه های ملی ایران است. پس از اکتشاف اولین چاه نفت در ایران در بیش ... ادامه مطلب »

Translate »