آخرین خبرها
خانه / بیانیه ها،فراخوانها و اعلامیه ها

بیانیه ها،فراخوانها و اعلامیه ها

فراخوان ۷ می: با درود فراوان به پیشگاه سربازان و وطن پرستان راه آزادی وطن .

در روز هفتم مام می مصادف با هفدهم اردیبهشت دو هزار و پانصد و هفتادو شش شاهنشاهی ایران ، سربازان وطن از احزاب و اپوزوسیون های مخالف رژیم ضحاک دیکتاتوری اسلامی و با اتحاد میان چندین حزب و سازمان حامی حقوق بشر و حقوق شهروندی ایرانی بار دگر با تجمع در جلوی درب لانه فساد و جاسوسی رژیم جمهوری اسلامی ... ادامه مطلب »

اول ماه مه، روز طبقه کارگر گرامی باد

آرم سازمان ملی و میهنی ایران

امسال کارگران ایران در شرایطی به استقبال اول ماه مه روز همبستگی طبقاتی خود می روند، که مدتی است تبلیغات رژیم اسلامی برای برگزاری مضحکه های انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شده است. اول ماه مه روز جهانی همبستگی طبقه کارگر است. کارگران ایران سالی سخت و دشوار و در همانحال سالی پر از اعتصاب ... ادامه مطلب »

برای لغو حکم اعدام سینا دهقان بکوشیم

#سینا_دهقان به اتهام تشکیل کمپین اعتراضی معلمان و توهین به مقدسات از طریق نوشته هایش در شبکه لاین و اینستاگرام محکوم به #اعدام شده است. در سالهای اخیر افراد بسیاری به دلیل انتقاد هایی که به فساد مالی و جنایتهای روحانیت داشته اند به اتهام #توهین_به_مقدسات مجازات شده اند. . #ﺳﺤﺮﺍﻟﯿﺎﺳﯽ هم پرونده او نیز که مربی فوتبال بانوان است ... ادامه مطلب »

ما چند روزی اتش زیر خاکستر میشویم

دوستان .یاران: بخاطر بجا اوردن سنت نیاکانمان, حتی بخاطر لحظه ای شاد شدن مردم مان, بخاطر نو شدن طبیعت, خشم خود را پنهان میکنیم و در سکوت فریاد میزنیم و ظاهری شاد میگیریم تا مردم مان شاد باشند …. این بدان معنی نیست که ما فراموش کرده ایم ظلم و ستم را .. بدان معنی نیست که فراموش کرده ایم ... ادامه مطلب »

بیانیه گروهی از فعالان زن: مسئولان به مطالبات حداقلی زنان توجه کنند

بیانیه گروهی از فعالان زن: مسئولان به مطالبات حداقلی زنان توجه کنند بیش از پانصد نفر از فعالان حقوق زنان هم‌زمان با هشتم مارس، روز جهانی زن در بیانیه‌ای خواستار توجه دولت، مسئولان و تصمیم‌گیران درایران به مطالبات زنان شده اند. در این بیانیه تصریح شده است: «برای زنان ایرانی نیز که از گذشته‌های دور در دست‌یابی به حقوق و ... ادامه مطلب »

تجلیل ازهشت مارس روز جهانی زن

تجلیل ازهشت مارچ روز جهانی زن در کشورتقریبا یک کار نمادین و سمبلیک و یک”عادت”برای ما شده است . این مطلب را یکی از زنان شاغل دراداره دولتی می گوید. اوکه نمی خواهد نامش دراین گزارش ذکرشود می گوید که تمام برنامه های تجلیل ازاین روز شکل “سمبلیک” دارد و مقامات دولتی با برگزاری یک محفل می خواهند نشان دهند ... ادامه مطلب »

Happy International Women’s Day March 8

Asal: Happy International Women’s Day March 8

National and Patriotic Iran political and human rights is an organization that strives to restore the lost rights of the people of Iran

And his open conflict with the government and radical religious fanatic Islamic Republic of Iran has announced.
You who read this statement I also know that you are human and humans and we ... ادامه مطلب »

حمایت از بانو بیات پناهجوى ایرانى در نروژ

حامیان حقوق بشر و حقوق زن در آستانه مسئولیت پذیری فردا صبح همگی فرودگاه اسلو درود بر هم میهنان عزیز به همیاری و انساندوستی شما نیاز مندیم بانو لیلا بیات پناهجوی ایرانی دیروز بصورت غیر منتظره جهت دیپورت دستگیر و فردا پنجشنبه نهم مارس با پرواز۹:۰۰ صبح به ایران فرستاده خواهد شد . قرار است این مادر بدون پسرش مانی ... ادامه مطلب »

Translate »