آخرین خبرها
خانه / بیانیه ها،فراخوانها و اعلامیه ها / فراخوان ۷ می: با درود فراوان به پیشگاه سربازان و وطن پرستان راه آزادی وطن .
عضویت

فراخوان ۷ می: با درود فراوان به پیشگاه سربازان و وطن پرستان راه آزادی وطن .

در روز هفتم مام می مصادف با هفدهم اردیبهشت دو هزار و پانصد و هفتادو شش شاهنشاهی ایران ، سربازان وطن از احزاب و اپوزوسیون های مخالف رژیم ضحاک دیکتاتوری اسلامی و با اتحاد میان چندین حزب و سازمان حامی حقوق بشر و حقوق شهروندی ایرانی بار دگر با تجمع در جلوی درب لانه فساد و جاسوسی رژیم جمهوری اسلامی تجمع کرده و شعار عدالت خواهی سر دادند .
در این راستا هموطنان ابتدا با سرود ملی ایران زمین « ای ایران » در ساعت ۱۴:۳۵ شروع به اعتراضات خود با شعار هایی همچون نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران ، دیکتاتور ننگت باد ننگت باد ، مرگ بر اصل ولایت فقیه ، مرگ بر خامنه ای ، مرگ بر خمینی ، مرگ بر دیکتاتور ، شاهزاده شاهزاده حمایتت میکنیم و ….. نموده .
همچنین این عزیزان با داشتن پلاکارد هایی در دست از انواع شکنجه ها و اعدام های رژیم جانی و خونخوار ایرانی و همچنین پرچم سه رنگ شیر خورشید که نماد شکوه و عزمت ایرانیست بار دیگر نقاب از چهره رژیم اسلام گرای رادیکال در جلوی چشم جهانیان برداشتند .
نا گفته نماند که در تمام طول این اعتراض تا ساعت ۱۶:۵۰ دقیقه عصر در شهر فرانکفورت آلمان تمامی دوربین های سفارت رژیم تهران بر روی این عزیزان برای شناسایی چهره آنان چرخیده و به فیلم برداری مشغول بود .
غافل از اینکه این عزیزان از پیر و جوان ، مهربان و مهربانو هیچ باکی به دل راه ندادند و در تمام طول این اعتراض با شجاعت تمام ایستادگی کرده و به عدالت خواهی با اعتراض خود پرداختند .
در انتهای این تجمع با حضور سخنگوها و مدیران احزاب و سازمانهایی همچون حزب مام میهن ، سازمان ملی میهنی ایران ، حزب اتحاد استانها ، و طرفداران شاهزاده با یکدیگر تجدید عهد و سوگند برای اتحاد جمعی یاد کردند و دست دوستی به سمت یکدیگر دراز کردند .
در پایان قرار بر آن شد که بار دیگر در روز ۱۹ می « ۲۹ اردیبهشت » روز انتصابات رژیم دیکتاتوری مجدد در جلوی درب سفارت اشغالگر رژیم اسلامی ایران حضور بهم رسانند تا به دنیا ثابت کنند که ایرانیان فقط و فقط خواستار صلح بوده و هیچ گونه وجه مشترکی با این رژیم را ندارند .
پاینده ایران ، سرافراز ایرانی

 

عضویت در کانال تلگرام سازمان ملی و میهنی ایران

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Translate »