آخرین خبرها
خانه / کمیسیون حقوق بشر / تحولات حقوقی
عضویت

تحولات حقوقی

 اعلامیه جهانی حقوق بشر حاصل رنج انسان طی قرون متمادی که باعث کشت و کشتارها ، جنگها ، اعدامهای بی رویه ، تبعیض نژادی ، ضایع شدن حق مظلومان و زنان و کودکان ووووووو بود  که عاقبت تصمیم گرفنتد با احترام به عقاید یکدیگر و بدون  توجه  به  مذهب ، رنگ پوست  ، نژاد و قومیت و جنس ، در کنار یکدیگر زندگی مسالمت آمیزی داشته باشند و با توجه به حقوق یکدیگر بدون جنگ و خونریزی زندگی شادی را سپری کنند .

این توافق انسانها و نتیجه ای که گرفتند باعث ایجاد گشتن اعلامیه ی جهانی حقوق بشر شد که نسبتا با سرعت خوبی در بین بسیاری از کشورها گسترش یافت و در طول دهه های گذشته و با بدست آوردن تجربیات و برداشتها و عواطف انسانی ، باعث تحولات حقوقی بسیاری در اکثر زمینه ها و علوم انسانی گشت که هر روز بارقه ای از آن مشاهده میشود .

هم اکنون روز بروز انسانهای بیشتری در مورد موضوعات مختلف خقوق بشری مطالعه میکنند و این موضوع اندیشه های بسیاری را به خود معطوف داشته است . اکنون مردم زیادی به حقوق کودکان و زنان و بی سرپرستان و …… فکر میکنند و برای حل مشکلات آنان چاره جویی میکنند .

سازمان ملی و میهنی ایران بر آن است تا با اندیشه های نو ، بیاری مردم میهنمان شتافته و آنان را نسبت به حق و حقوقی که دارند آشنا ساخته و راه پیروزی ، سعادتمندی و شاد زیستن در جامعه ای دموکراتیک را برای آنان هموار کند . پاینده باد ایران ، سرافراز باد ایرانی

عضویت در کانال تلگرام سازمان ملی و میهنی ایران

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Translate »