آخرین خبرها
خانه / کمیسیون سیاسی / شرح وظایف و سیاستهای کمسیسیون سیاسی
عضویت

شرح وظایف و سیاستهای کمسیسیون سیاسی

۱ – تلاش در جهت تحقق برنامه های سیاسی و مدنی سازمان ملی و میهنی وتاثیرگزاری در ارتقا مشارکت وحضور موثر هموندهای سازمان درارتباط با فعالیتهای آنان.

۲ – زمینه سازی برای فعالیت مطلوب، همگام با سایراپوزسیونها، تشکلهای سیاسی و نهادهای مردمی علاوه بر تامین هماهنگی های لازم بین فعالیتهای آنان با سازمان ملی و میهنی.

۳ – برنامه ریزی برای حفظ و تبلیغ دستاوردهای سازمان ملی و میهنی با مشارکت کمیسیون های دیگر سازمان و همکاری همگانی هموندهای سازمان ملی و میهنی.

۴ – مراقبت و توجه دایم به رویدادهای سیاسی در ارتباط با ایران و تهیه گزارشات تحلیلی و خبری از این رویداد ها برای آگاهی مردم به همیاری سایرهموندهای سازمان ملی و میهنی از طریق انتشار مداوم گزارشات و مقالات در خبرگزاری سازمان.

۵ -ارائه پیشنهادهای لازم به کادر رهبری برای اقدامات و واکنش های بهینه ی سازمان نسبت به این رویدادها.

۶- برنامه ریزی و انجام نشست های ادواری و مستمر با نخبگان و شخصیتهای ذی نفوذ سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی به منظور آگاهی از دیدگاههای آنها وتبادل نظر در رابطه با امور براندازی جمهوری اسلامی ایران و تهیه گزارشات دستاوردهای این نشستها.

۷ – پژوهش ، بررسی و مطالعه پدیده های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و وآسیب پذیریهای جامعه اعم از ایرانیان داخل و یا خارج کشور.

۸ – ایجاد بانک اطلاعاتی از سازمانهای سیاسی و مردم نهاد های سیاسی و مدنی در طیف های گوناگون اپوزیسیون جمهوری اسلامی.

۹ – تهیه و صدور بیانیه های سازمان ملی و میهنی در رابطه با رویدادهای سیاسی ایران و جریانهای جاری در کشور و جهان وهمچنین اعلام مواضع رسمی سازمان ملی و میهنی درارتباط با رخدادها.

csm_Network_fc846cc53a

عضویت در کانال تلگرام سازمان ملی و میهنی ایران

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Translate »